LIGOWE ZMAGANIA MŁODZIKÓW ZAKOŃCZONE

Ligowe zmagania naszych młodzików zakończone. Nasza najstarsza grupa chłopców w rundzie jesiennej rozegrała 10 spotkań. Przeciwnikami naszych młodzików były drużyny z dużym doświadczeniem ligowym, których zawodnicy grają już kilka sezonów w lidze. Przykład stanowi Victoria Częstochowa- zwycięzca wszystkich spotkań ligowych. Nasza drużyna choć najmłodsza stażem postawiła przeciwnikom w każdym ze spotkań wysoko poprzeczkę.Dzięki zaangażowaniu, pracy trenera i wielkiemu sercu do gry emocje zawsze były do tzw. "ostatniego gwizdka". Nieraz zabrakło trochę szczęścia, innym razem troszkę zimnej krwi i takiego tzw. boiskowego cwaniactwa. W ostatnim wyjazdowym meczu 30.10.2016 r. zmierzyliśmy się z drużyną Amatora Golce, gdzie po trudnym i zaciętym meczu zremisowaliśmy 1:1 i zabraliśmy punkty drużynie gospodarzy. Cały sezon ligowy należy zaliczyć na plus dla drużyny. Chłopcy nabrali doświadczenia ligowego, pewności siebie i co najważniejsze stali się zgranym zespołem. Minimalne porażki zmobilizowały ich do sukcesywnej pracy i hartowania swojej piłkarskiej osobowości. Patrzymy wszyscy pozytywnie w przyszłość i czekamy na wiosenne zmagania naszej młodej drużyny.

Naszą drużynę Młodzików reprezentowali:

Mateusz Głuch – bramkarz obdarzony bardzo dobrym refleksem,

Mika Antoni – stworzony do gry w obronie „brat Pazdana” zapora nie do przejścia

Jakub Kiedrzyn – skrzydłowy obrońca z doskonałąwydolnością i szybkością – nasz Piszczek

Adam Czado - ostoja spokoju

Galiczak Patryk – jedno z odkryć sezonu

Chęciński Kamil – nietuzinkowy obrońca

Hubert Grzyb - uniwersalny zawodnik

Miłosz Wocka – zawodnik z Panek obdarzony bardzo dobrym dryblingiem

Rabenda - filigranowy zawodnik z wielkim sercem do gry

Wiktor Dobosz – zawodnik obdarzony bardzo dobrą techniką

Przemysław Pokorski – obrońca w wielką ambicją do gry