"Sezon zakończony remisem"

30.10.2016 r. w ramach 10 kolejki ligi Młodzik D2 rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z drużyną Amatora Golce. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty i obie drużyny grały otwarty futbol. Staraliśmy się grać wysokim pressingiem i " siedzieliśmy na rywalu". Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 0:0. Po przerwie nasza gra ofensywna sprawiała duży kłopot rywalom, a skuteczne wyłączenie z gry dwóch czołowych zawodniczek drużyny gospodarzy irytowało drużynę Amatora Golce. Jednak to gospodarze w 40 minucie objęli prowadzenie po indywidualnej akcji jednego ze swoich obrońców. Nasza drużyna po straconej bramce wzięła się za odrabianie strat i w 44 minucie zmieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystał Bartłomiej Antczak i było już 1:1. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Wywieźliśmy cenny punkt z boiska rywala, choć zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.